poniedziałek, 22 marca 2010

sceptyk vol.2 pg. 4


ok, najpierw było przeziębienie paskudne, które pomyliłem z kacem, dwa tygodnie zajęło mi dojście do siebie i kiedy ochoczo brałem się do kolorowania tej strony sceptyka okazało się, że tablet mi się zjebał. Teraz mam nowy ma chyba z 5 centymetrów kwadratowych ale działa. Z opóźnień już się pewnie nie wykaraskam ale będę walczył. Pozdrowienia

11 komentarzy:

 1. Cześć mam pytanko. Gdy rysowałeś KDS i Czyściec to rozcieńczałeś tusz przy tym?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie.. hmm.. A mógłbyś zdradzić jak uzyskałeś ten taki odcień delikatnej szarościw KDS i Czyśccu? Gdyż ja ciągle próbuję i mi nie wychodzi. Może to jakieś sztuczki ze skanowaniem czy coś? Jeśli tak to jakie?

  OdpowiedzUsuń
 3. nie do końca wiem o czym mówisz, wieczorem zobaczę dokładniej ale teraz na szybko podejrzewam że chodzi ci o ołówek, którego trochę zawsze zostawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm.. Nadal mi nie idzie z tym kolorem, ale o ołówek to tu raczej mi nie chodzi tylko o to, że KDS wygląda bardziej szaro niż inne plansze komiksowe jakie widuje. Trudno to powiedzieć.
  a przy KDS i Czyśccu majsterkowałeś coś w Photoshopie z tą czernią?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko dzięki frustracji zawodowej i gównianej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Huehue, nie wiem o co chodzi z Incalem zakładam, że wyzywasz od pedałów niewinnych całkiem ludzi, mój komiks trudno kupić bo się nie ukazał. Co do frustracji i niezadowolenia to musisz zauważyć, że ostatni post tutaj jest z marca, a wtedy to właśnie zmieniłem pracę:) i nie od hiperważnych tylko od maziania. Gdyby nie potyczki ze śląską poligrafią i tabunem idiotów zwanych klientami [ oczywiście nie wszystkich, choćby taka pani Agnieszka była lśniącym wyjątkiem]nie zacząłbym pod koniec 2008 dziargać komiksów, a tak zacząłem i dobrze mi z tym.

  OdpowiedzUsuń
 9. cześć możesz mi podpowiedzieć jak nakładać tekstury tak jak np. robiłeś to w Czyśccu? Dzięki pozdro

  OdpowiedzUsuń
 10. w większości wypadków to zabawa blending mode'ami w ps, ale akurat czyściec był w większości rysowany na zrytym papierze:)

  OdpowiedzUsuń